Psycholog
Kamila Kołodziejska

W swojej pracy zawsze kieruję się dobrem dziecka i podążam za jego potrzebami. Dlatego ważne są dla mnie słowa Marii Kownackiej: „Trzeba dzieciom dać serce, piękno i uśmiech, aby nauczyły się kochać ludzi i wszystko, co je otacza”. Niezależnie od tego, czy prowadzę zajęcia z dziećmi, czy konsultacje z rodzicami, zawsze zaczynam od budowania relacji z osobą.

Czerpię ogromną satysfakcję z tego, że mogę towarzyszyć dziecku i jego rodzinie, że mogę wspierać całą rodzinę w drodze do wszechstronnego rozwoju.
Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Kwalifikacje pedagogiczne zdobyłam na Akademii Nauk Stosowanych im. Mieszka I w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ich rodzicami zdobywałam jako psycholog w żłobku, przedszkolu terapeutycznym, szkole terapeutycznej i w niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej. Posiadam wiedzę oraz narzędzia do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w zakresie ich prawidłowego rozwoju, diagnozowania zaburzeń rozwojowych, psychoedukacji, wychowania i bajkoterapii.
Psychologia jest moją pasją, którą nieustannie rozwijam, uczęszczając na szkolenia, kursy i treningi. Jestem trenerem umiejętności społecznych i prowadzę w przedszkolu „Mała Droga” Trening Umiejętności Społecznych.
Uwielbiam spacery ze swoją rodziną, czytanie, prace w ogrodzie i podróżowanie.